Lista Serwerów
Typ serwera: Nazwa serwera: IP Serwera: GameTracker: Właściciele/Opiekunowie Serwera: Głosowanie:
MaxGame
TeamSpeak 3
ts.maxgame.net.pl Reveres, DrFatHobbit, Lady. -
MaxGame
SFGame UltraEasy
sfue.maxgame.net.pl Brak Reveres -
MaxGame
HeroZero
hz1.fairgames.net.pl Brak FairGames -

Oceń temat:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Odrzucone Podanie na redaktora :))))

Napisany przez koko543, 05.12.2017, 22:24:17
Odrzucone Podanie na redaktora :))))
Nick: koko543    
Imię: Damian
Wiek: 14 Na gg pisze 17 bo nie chce oglądać nieciekawych miejsc
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: 2h
Opisz siebie : Aktywny , krewtywny , ambitny, uparty ,ciekawy i ze mną nigdy się nie można nudzić 
Dlaczego akurat Ty?: Brakuje osoby na to stanowisko a chciał bym wprowadzić trochę zabawy na forum
Doświadczenie: Gazetka szkolna
Znajomość gramatyki/interpunkcji/ortografii (1-10): 8
Przykładowy wywiad/artykuł:  BRAK
Kontakt: 60806835 gg

Kumplu,
Nie spełniasz wymagań c;

Kumplu wiem ale jestem odpowiedzialny i więcej przeżyłem złego niż ty więc życie nauczyło mnie więcej niż ciebie

Co ty możesz o mnie wiedzieć chłopcze z takimi tekstami to ty się lepiej nie wychylaj c;

Edit: w podaniu napisałeś "krewtywny" Wink

Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.12.2017, 22:41:44 przez Mozy.
(05.12.2017, 22:39:13)Mozy napisał(a): Co ty możesz o mnie wiedzieć chłopcze z takimi tekstami to ty się lepiej nie wychylaj c;
Chłopcze
hahaha jak chcesz to ci na pw napisze moją historie gorszej strony życia (napisz jak chcesz do mnie to ci odpisze) a jak nie wierz o tym wszystkim co ja o moim życiu to się nie wtrącaj proszę Smile

Po pierwsze piszę się wiesz a nie wierz a po drugie nie obchodzi mnie twoje życie i co to że miałeś ciężko wnosi do tematu Smile

co do wierz proszę bardzo możesz odwiedzić mojego pana od polaka
a po 2 już się tu nie wypowiadam (decyzja należy do kogoś innego a nie do ciebie)
po 3 o ile dobrze wiem ty jesteś Hz alpha testerem a nie administratorem (nie wtrącaj się do tematu który cię nie powinien obchodzić )

Ja tylko piszę swoje zdanie o tobie to chyba mogę a administracja może nie musi wziąć mojego zdania pod uwagę Big Grin

PS: Pozdrów pana od polaka c;

Nie spełniasz wymagań. Po 2 popełniasz kolosalne błędy ortograficzne. Po 3 NAJWAŻNIEJSZE BRAK PRZYKŁADOWEGO ARTYKUŁU.

Twoje podanie zostało Odrzucone !

Niestety, ale nie spełniasz wymagań. Spróbuj ponownie za 7 dni. Temat zostaje zamknięty.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

SkillGame Edited by MaxGame © 2018
Community Forum Software by MyBB 1.8.14
Tłumaczenie MyBB | PL © 2017-2018